KONST / Litografier / Färglitografi 12476016
nr 1247 6016
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Kust. Signerad, daterad 1994, numrerad 74/290. Motivet: 38x56 cm
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 april 2019
kl 18:23:44
800 kr
1.000 kr
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz